100% abstinence je nezdravá !!!

Diskuze

Diskusní téma: Diskuze

Datum 08.11.2016
Vložil Pavlína
Titulek Re: hnus velebnosti,jdu blejt

to vypadá na nějakou omladinu pod vlivem..a nemusí být nutně z Okrajové..mohli jít do Zadku :)

Datum 03.11.2016
Vložil Anička
Titulek Zase budou stavět

Od listopadu do června bude upc pokládat kabely,tak bude ve vratimove zvýšená stavební činnost... Super,dlouho se ve městě nic nedělo :-)

Datum 30.10.2016
Vložil Pavlína
Titulek Druhý ročník Drakiády

opět letos na Adámkové....17. listopadu od 14:00...Draka sebou samosebou :)

Datum 09.10.2016
Vložil Pavlína
Titulek vánoční večírek

komu chybí informace ohledně letošního vánočního večírku, ozvěte se, pošlu mejl

Datum 27.09.2016
Vložil Pavlína (ta prudící blondýna na cestě)
Titulek Vzkaz řidičům

Asi je to jen prázdný výkřik do tmy..protože tyhle stránky jsou dávno mrtvé, ale přesto...Rozmohl se nám na ulici takový nešvar.. Někteří trotli jedou se svým vozem tak rychle, že naprosto nestíhají reagovat, když vidí v protisměru auto...kdyby jeli menší rychlostí, stihli by zabrzdit, počkat na místech, kde se pohodlně vejdou auta dvě...Takhle se musí couvat..projíždět kolem sebe na milimetry apod..Bohužel tento týden přibyli na ulici noví trotli z vedlejších ulic, kteří jsou zvyklí, že se po Adámové prohánějí velkou rychlostí..Ale Okrajová je víc zastavěná, je užší a je tady víc živo, víc dětí, psů a matek na procházce s kočárky. Buďte prosím ohleduplní. Jízdě zdar.
ps. Zdravím všechny ohleduplné řidiče, kteří jezdí po Okrajové vyhlídkovou jízdou a přeji pěkný podzim.

Datum 22.08.2016
Vložil René Nikl
Titulek Světlana Niklová

Dnes v 17:20 umřela moje mamka Světlana Niklová.

Datum 25.08.2016
Vložil Káňová
Titulek Re: Světlana Niklová

Upřímnou soustrast Vám i rodině.

Datum 26.08.2016
Vložil René Nikl
Titulek Re: Re: Světlana Niklová

Děkuji Vám a všem co se přišli rozloučit s maminkou na její poslední cestě. Nikl.

Datum 26.08.2016
Vložil Anicka
Titulek Re: Světlana Niklová

Kdo by ještě nevěděl,poslední rozloučení je dnes v 15 hod ve Vítkovicích.

Datum 03.06.2016
Vložil Pavlína
Titulek výsledky meření ovzduší

milí sousedi..tak už máme výsledky meření ovzduší, kterého jsem se účastníla i já, jako dobrovolník... ČT o tom natočila repku...Kdyby někoho zajímaly konkrétní výsledky.. tedy to co jsem dýchala já a potažmo my na Okrajové, dám nahlédnout...
...Kvalitu ovzduší ve Vratimově vědci z AKADEMIE VĚD ČESKÉ REPUBLIKY monitorovali od loňského září - zjistili, že kvalita ovzduší ve Vratimově je téměř shodná se situací v Ostravě-Radvanicích.
Projekt Citi-Sense občanská pozorovatelna má rozšířit povědomí lidí o špatném vzduchu.
https://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/moravskoslezsky-kraj/1782260-vedci-nejspinavejsi-ovzdusi-neni-jen-v-radvanicich-ale-take-ve

 

Kontakt

Okrajová.cz VRATIMOV

ludvik.kraus@seznam.cz

Okrajová
739 32 VRATIMOV

+420.775289379

Vyhledávání

POLICIE kontakt:

Obvodní oddělení Vratimov
adresa: Frýdecká 819/44,
739 32 Vratimov
telefon: 974 728 711
fax: 596 732 376

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode