100% abstinence je nezdravá !!!

Diskuze

Diskusní téma: Diskuze

Datum 07.06.2016
Vložil Hanka K.
Titulek Pozor na zloděje!

V noci ze 6.na 7.6.2016 byla zcizena dřevěná LAVICE z altánku p.Kubaszkové, i přes zamčenou branku. Hajzli jedni!
Sousedé, dejte si pozor, a buďte všímaví...

Datum 02.06.2016
Vložil Pavlína
Titulek Monsanto Roundup

už jsem to tady kdysi psala..že v dnešní době používá Roundop od firmy Monsanto jen ingnorant... tady je další počteníčko:
https://www.casopis-sifra.cz/nejen-kukurice-vetsina-tamponu-vlozek-je-zamorena-nebezpecnym-glyfosatem-od-monsanta/

Datum 03.04.2016
Vložil Ota
Titulek jaro

zdravím Všechny na okrajové ,tak jaro je tady!!
Hlavně bych chtěl poprosit o trochu slušného chování,chovejte se k cizímu majektu jako ke svému - pejskaři!

Datum 09.04.2016
Vložil jarin
Titulek Re: jaro

Milý pejsci, 

jelikož Vaši páníčci a Vaše paničky nemají dost rozumu, úcty ke spoluobčanům, jejich majetku a veřejným společným prostorám, obracím se s prosbou na Vás. 

Neserte na veřejných místech, chodnících, ulicích a v parcích. Zejména pak ne na pískovištích pro děti. Nemočte nám na vrata a podezdívky, ničíte je tím. 

A když už Váš páníček je línej s vámi odejít někam do polí, a jen vás vypustí do ulice vykonat potřebu sousedům před vrata, mějte alespoň vy trochu ohledu a odběhněte s tím někam dál, kde to nebude tolik vadit, třeba právě na tom poli. 

Pejskaři tvrdí, že máte schopnost citu, že cítíte radost, bolest i smutek a utrpení. Dokonce vám vylobovali zákonné uznání tohoto stavu. Tak se podle toho prosím chovejte a zkuste se vžít do pocitů těch, kteří musí každý boží den kličkovat mezi Vašimi výkaly a dýchat ten zápach moči a opravovat promočené podezdívky a fasády na každém rohu. 

Předem děkuji za všechny, kteří pejsky nemají nebo se o ně řádně starají a nenechají je otravovat druhým život a ničit majetek.

Snad tento apel tentokrát padne na úrodnou půdu. Jste prý živé bytosti co mají city, tak se tak prosím chovejte. Když už vaši páníčci žádné city projevit neumějí.

Datum 03.01.2016
Vložil Pavlína
Titulek focení

čao, tak dneska by to šlo (neděle 3. ledna)...trochu bílo je, tak pokud bude ještě někdo svítit..bude se fotit. dík a pěknou neděli. Kočasi

Datum 21.12.2015
Vložil Pavlína
Titulek fotky

Fotky z večírku jsem konečně nahrála zde: https://okrajovavratimov.rajce.idnes.cz/ uživ jméno: okrajova heslo je jméno souseda, který dělal Mikuláše...vše malým.
Co se týče focení vánoční výzdoby..tak čekat na sníh asi nemá cenu...napíšu tu na stránky, kdy to bude, ať všichni svítíme.
S kým se neuvidím, tak alespoň takto přeji hezké a klidné Vánoce....

Datum 06.12.2015
Vložil Pavlína
Titulek christmas party

Milí sousedé...letošní vánoční večírek se opravdu hodně povedl. Parádní organizace...velký dík Marti a Petrovi...skvělé místo, supr zábava, bohatý raut..levné pití jak za komančů, ale větší výběr...a hlavně perfektní společnost...díky nám všem..Jsem ráda, že se tady tak družíme...
Těším se na další akce a kdo si chce připomenout jak jsme se bavili...nějaké fotky jsou na FB ve skupině Okrajová Street zde:
https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.977376575633867&type=1
Pro ty, kteří tam nejste, bude pár fotek i na těchto stránkách. No a jak budu mít víc času, nahraju všechny fotky, bez cenzury, na Rajče, dám heslo a kdo bude chtít, tak se může mrknout. Odkaz pošlu.
Tak dámy a pánové mějte se fájn.

Datum 08.12.2015
Vložil Pavlína
Titulek Re: christmas party

pokusím se ještě dnes nahrát fotky na rajče Okrajové - https://okrajovavratimov.rajce.idnes.cz/

Datum 18.11.2015
Vložil Pavlína
Titulek mostek na naší ulici

Ahoj vespolek...tak jsem dnes nevydržela a zavolala jsem na radnici ve Vratimově, konkrétně paní Drabinové - odbor investic...jak se to tedy má s tím našim mostkem. Jednalo se mi o to, že dnes tam třeba nikdo nic nedělal, jen tam stály zátarasy..včera to samé..což chápu byl státní svátek a minulý týden mám pocit, že tam jen zametali. Ale nekoukám z toho okna pořád že..Paní Drabinová mi sdělila, na můj vkus dost ostrým tónem,( tak nevím, jestli už tam někdo z vás nevolal, nebo nepsal.přišlo mi že je taková nastartovaná.).. no každopádně mi sdělila, že v PÁTEK - ano už tento pátek - 20.11. přijdou mostek kolaudovat.. A myslí si, že to zkolaudují...takže už zase budeme moci jezdit normálně. A pozor na rychlost. Zvykli jsme si teď, že se tady můžeme pohybovat volně..psi bez náhubku, děti bez dozoru..takže řidiči... třicitkou..třicitkou. Konec hlášení.

Datum 10.11.2015
Vložil Anička
Titulek VELIKÁ PROSBA

Okrajováci, mám na Vás všechny obrovskou prosbu! Světlanka nás teď všechny moc potřebuje! Prosím, udělejte si chviličku a vzpomeňte si na babičku a pošlete ji trošku dobré energie! Já se snažím seč můžu, ale určitě ji potěší, že všichni její sousedé se dokážou semknout a i v těžké chvíli při sobě (ní) stát. MOC DĚKUJI za Světlanku!

 

Kontakt

Okrajová.cz VRATIMOV

ludvik.kraus@seznam.cz

Okrajová
739 32 VRATIMOV

+420.775289379

Vyhledávání

POLICIE kontakt:

Obvodní oddělení Vratimov
adresa: Frýdecká 819/44,
739 32 Vratimov
telefon: 974 728 711
fax: 596 732 376

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode